Server User Kaybı..

RevivaLs

The Knight Online Player
2 Tem 2015
19
0
1
Merhaba arkadaşlar;

Herkezin'de farkında olduğu gibi server gittikçe user kaybediyor pk'da adam bulamıyoruz giren adamlar csw'den csw'ye giriş yapıyor herkes itemlerini gb cevirip satıyor yetkililer bu konu hakkında bi etkinlikdir bişey yapma gereksinimi duymuyor mu biz bu serverı severek oynuyoruz kc alıyoruz bu serverin ömrü 2 3 ay olmasın siz yetkililerde useri geri çekmek için bişeyler yapın her geçen gün user azalıyor uzun ömürlü bir server istiyoruz iyi çalışmalar kolay gelsin.

Arkadaşlar konuyu güncel tutalım yetkililer gereğini yapsınlar.

Şahin HINCAL (RevivaLs)

Ronay

The Knight Online Player
18 Tem 2015
6
0
1
32
Özellik ile son 4-5 günden beri inanılmaz derece user kaybı var serverde ... Ne yapacağınızı bilmiyorum ama bi an önce yetkililer bir şey yapmaz ise serverin durumu hiç iyi değil ...

RevivaLs

The Knight Online Player
2 Tem 2015
19
0
1
Özellik ile son 4-5 günden beri inanılmaz derece user kaybı var serverde ... Ne yapacağınızı bilmiyorum ama bi an önce yetkililer bir şey yapmaz ise serverin durumu hiç iyi değil ...
Bişeyler yapılmazsa kapanıcak duruma gelicek gibi duruyor ümidimiz userin tekrar geri gelmesi.

okeyman

The Knight Online Player
26 Tem 2015
3
0
1
şahsen cz ye her çıkışımda max 1 party görüyorum , exp de aşırı zor olunca şuan kasmayı oynamayı bırakıp bekliyorum bu kadar zor expe 1 party için katlanılmaz.inş durumlar düzelir.

RevivaLs

The Knight Online Player
2 Tem 2015
19
0
1
Öneri konusu açılsa herkez bi öneride bulunsa daha sağlıklı sonuçlar alabiliriz gibi geliyor.

SCHHHHHHH

The Knight Online Player
19 Haz 2015
27
2
3
Gerekli olan sadece biraz zaman ve biraz reklam. Oracle yeni açıldığı için oraya yüklendi insanlar fakat kasamayan/banlanan/serveri beğenmeyen bölüm bırakacaktır, bunun için gerekli bütçe reklama ayrılırsa tekrardan 3.5-4k civarı user yakalanır.

RevivaLs

The Knight Online Player
2 Tem 2015
19
0
1
Gerekli olan sadece biraz zaman ve biraz reklam. Oracle yeni açıldığı için oraya yüklendi insanlar fakat kasamayan/banlanan/serveri beğenmeyen bölüm bırakacaktır' date=' bunun için gerekli bütçe reklama ayrılırsa tekrardan 3.5-4k civarı user yakalanır.[/quote']
Katılıyorum reklam önemli server'da süresiz genie var bunun reklamı yapılabilir ama şu gb satma olayın bi süreliğine el konulması gerekli piyasa alt üst oldu..

ilker484

The Knight Online Player
7 Haz 2015
32
0
6
http://forum.theknightonline.com/forum/t%C3%BCrk%C3%A7e/genel-sohbet/106635-server-i%C3%A7in-hala-m%C4%B1-bir%C5%9Fey-yap%C4%B1lmayacak-ak%C5%9Fam-9-12-pk-saati

Bir konudan ilerleyelim önerilerimizi iletelim arkadaşlar birlikten kuvvet doğar. Yazdıklarımın haricinde diğer en önemli şey ise REKLAM gerçekten bu kadar uygun fiyata gb satılırken alıp başlayacak da bırakanlardan daha çok insan olacaktır eminim biraz emek ve yatırım yapmaları lazım server için kat ve kat kazanacaklarını ilk 2 ay kazandıklarından anlamış olmaları gerek bence...

necolar67

The Knight Online Player
28 May 2015
65
0
6
abi adamların umrunda bile değiliz ya admin 2 tane GameMaster koymuş oyuna adminin baktığı yok ne oluyo ne bitiyo bu serverdan para kazanıyorum bişiler yapıyımda şu adamlar serverdan zevk alsın demiyo nedir bu rahatlık ya yuh be

ilker484

The Knight Online Player
7 Haz 2015
32
0
6
Adamların umrunda olmasak da olur kendilerini düşünsünler yani onlarında bu servera bir yatırımları vardır onlar için bi ticaret kapısı iş bu sonuçta. Iyi hizmet versinler ki para kazansınlar. Serverin iyi lagsız sorunsuz olması ile yeterli olmuyor ama bu işler. Oyuncu çekmek içinde reklam oyun içi farklı düzenlemeler gerekiyor. Bence gördüğüm en büyük eksik Swift sc gibi düşük seviye BUFF 1500 AC 200 gibi şeylerin sundries de satılıyor olması gerek. Böylece CZ ye biraz daha adam çekilmiş olur. ve cz de para exp getirisi olan eventlerin olması devamlı olarak öyle 1-2 saatlik değilde. Sürekli olarak %500 fazla exp gelsin bayramdaki gibi ilk 5 e 2kc ilk 10 a 1kc gibi ödüllendirmeler olsun. Düşündükçe daha neler gelir akla ama user olarak oyuncu kaybına neden olan gözlemlediğim eksiklikler bunlar...

LiliTH

The Knight Online Player
9 Haz 2015
17
0
1
Ben de ara vermeye karar verdim. Boş cz için uğraşmaya değmez gibi geliyor. Oyuna giresim de gelmiyor. Çr itemler dursun. Ama şunu bilin bu serveri gb tl satanlar mahvediyor.

RevivaLs

The Knight Online Player
2 Tem 2015
19
0
1
Ben de ara vermeye karar verdim. Boş cz için uğraşmaya değmez gibi geliyor. Oyuna giresim de gelmiyor. Çar itemler dursun. Ama şunu bilin bu serveri gb tl satanlar mahvediyor.
Kardeşim sana katılıyorum gb satanlar bitiriyor bi el konulması lazım bu konuya acilen.

NUTRICULA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
22
0
1
ben de ne var ne yok yaktım ara verıyorum, ta ki server düzelir, o zaman geri gelirim. +7 ii ile pk atmaya razıyım yeter ki server eskisi gibi olsun.

RevivaLs

The Knight Online Player
2 Tem 2015
19
0
1
ben de ne var ne yok yaktım ara verıyorum' date=' ta ki server düzelir, o zaman geri gelirim. +7 ii ile pk atmaya razıyım yeter ki server eskisi gibi olsun.[/quote']
Yetkili arkadaşlar biraz aydınlatsalar bizi daha iyi olucak :)

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Sürekli yeni serverler açılmakta buraya tutunamayan insanlarda o serverlere geçmekteler. Yepyeni bir etkinlik yapmayı düşünüyoruz pk bölgelerinde. Çünkü bir serverde ne kadar oyuncu olursa olsun Cz boşsa olmuyor. Cz ye yönelik etkinliklerimiz başlayacaktır.

RevivaLs

The Knight Online Player
2 Tem 2015
19
0
1
Merhaba Sürekli yeni serverler açılmakta buraya tutunamayan insanlarda o serverlere geçmekteler. Yepyeni bir etkinlik yapmayı düşünüyoruz pk bölgelerinde. Çünkü bir serverde ne kadar oyuncu olursa olsun Cz boşsa olmuyor. Cz ye yönelik etkinliklerimiz başlayacaktır.
Bilgilendirme için teşekkür ederiz fakat şu gb olayın bi el atılsın 10 gb lik item 25 gb oldu piyasa alt üst incelerseniz farkına varıcaksınız adamlar para kazanmaya gelmiş resmen.

McPromiL

The Knight Online Player
11 Haz 2015
10
0
1
hergün savaş olmalı bence bahsi geçen servere geçenlerin büyük çoğunlugu gb satan charlar

RevivaLs

The Knight Online Player
2 Tem 2015
19
0
1
Beklemedeyiz en kısa sürede etkinlikleri görmek istiyoruz inşallah eskisinden'de daha kalabalık olur ama gb satanları durdurmanız lazım.