SUPREMACY Dini değerlere küfür

HumarinOgluTimar

The Knight Online Player
17 Ocak 2015
16
1
3
Bahsi geçen arkadaş dini değerlerime(mize) küfür etmiştir. Diğer bir arkadaş onu uyarmasına rağmen devam etmiş hatta bayağı ileri gitmiş. Gereği yapılsın lütfen.

HumarinOgluTimar

The Knight Online Player
17 Ocak 2015
16
1
3
Şu konuda herhangi bir bahane olamaz biz ona küfür etmemişken ama, genede anlatalım.

Brave FailitunFailiun yani clandan bazı arkadaşlar (ki resimde brave yerde ölü gözüküyor) beni slotlarına quest çekildiği için çağırdılar ki onunda kscsi arkadaştadır. Bende slota gidip karşı partimdeki adamlarla geldim bebeler bakın şimdi slot nasıl alınırmış görün tarzı laflar ederek clanımı ezdirmedim. Gittim slotu aldım. Sonra slota canavarı çeken arkadaş ve bizimle ciddi tartışmaya giren bir arkadaş hariç gelen herkesi partiye alacağımı, kimseye bir zararımın dokunmasının istemediğimi söyledim. Bir arkadaş çıktı geldi partye muhabbet orda başlıyor. Sabahtan beridir bu adamın peşindeyim hiç bir slotta exp kastırmıyorum. Banlanana kadarda peşindeyim.

dwlsn

The Knight Online Player
29 May 2015
2
0
1
bu tür adamları aramızda istemiyoruz kimse benim dinime ülkeme milli değerlerime ve dini değerlerime hakaret edemez sebep ne olursa olsun yetkililerin en kısa surede bu haysiyetsiz insanı banlaması gerekiyor umarım hak ettiği cezayı alacaktır...

GialloRosso

Banned
5 Haz 2015
20
0
1
Bahene olsun diye söylemedim zaten sadece konuyu merak ettim haklıymışsınız anlaşılan.

Moderatör tarafında düzenlendi:

HumarinOgluTimar

The Knight Online Player
17 Ocak 2015
16
1
3
eyvallah kardeş desteğin için. Umarım banlarlar ben oyun oynatmıyom adamada neyse :D

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Gereken yapılmıştır.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı